- Počasí
- Irák
- Salah ad Din
- Ad Dawr
Aktuální počasí Ad Dawr
Aktuální počasí přímo pro město Ad Dawr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
