- Počasí
- Saudská Arábie
- Riyadh Region
- Ad Dawādimī
Aktuální počasí Ad Dawādimī
Aktuální počasí přímo pro město Ad Dawādimī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
