- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Acli
Aktuální počasí Acli
Aktuální počasí přímo pro město Acli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
