- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Ackley
Aktuální počasí Ackley
Aktuální počasí přímo pro město Ackley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
