- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Achau
Aktuální počasí Achau
Aktuální počasí přímo pro město Achau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
