Aktuální počasí Abū Yaḩyá
Aktuální počasí přímo pro město Abū Yaḩyá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
