Aktuální počasí Aboncourt-sur-Seille
Aktuální počasí přímo pro město Aboncourt-sur-Seille. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
