- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Ablis
Aktuální počasí Ablis
Aktuální počasí přímo pro město Ablis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
