Aktuální počasí Abilly
Aktuální počasí přímo pro město Abilly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 5. (00:00)
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
