Aktuální počasí Abdur Rehman
Aktuální počasí přímo pro město Abdur Rehman. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 35°C |
