- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- ‘Abdolābād Akrād
Aktuální počasí ‘Abdolābād Akrād
Aktuální počasí přímo pro město ‘Abdolābād Akrād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
