- Počasí
- Súdán
- North Kordofan
- Ab Jarād
Aktuální počasí Ab Jarād
Aktuální počasí přímo pro město Ab Jarād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
