- Počasí
- Súdán
- North Kordofan
- Ab Jarād
Aktuální počasí Ab Jarād
Aktuální počasí přímo pro město Ab Jarād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
