- Počasí
- Dánsko
- North Denmark
- Aars
Aktuální počasí Aars
Aktuální počasí přímo pro město Aars. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
