Aktuální počasí Aalen
Aktuální počasí přímo pro město Aalen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 31. 3. (10:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (12:00)
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
