Aktuální počasí Aalen
Aktuální počasí přímo pro město Aalen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 30. 3. (21:00) do 31. 3. (10:00)
Náledí
Platí od 30. 3. (19:00) do 31. 3. (12:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
