Mobile menu openmenu

Tanvaldský Špičák, sníh a sněhové zpravodajství

Aktuální sněhové zpravodajství ze ski areálu Tanvaldský Špičák - sněhové podmínky, sjezdovky a počasí. Informace o stavu sněhu pro lyžování i množství sněhu mimo sjezdovky; předpověď počasí přímo pro Tanvaldský Špičák.

Sníh Tanvaldský Špičák
Areál v provozu
09:30 - 17:00hod.
Vleky v provozu 1 / 9
Nadmořská výška 542 - 812 m.n.m.
Sněhu na sjezdovkách N/A cm
Typ sněhu
Polojasno
Počasí aktuálně
Nový sníh N/A
Sníh mimo sjezdovky N/A cm
Webkamera - lyžování Tanvaldský Špičák Špičák II. - dětský vlek v 10:40
www.skijizerky.cz, www.tanvald.cz, info@skijizerky.cz, +420 733 535 350

Lyžování Tanvaldský Špičák - sníh a počasí

Čas počasí
teplota
/ pocitová
srážky
/ pravděpodobnost
/ pravděp.
vítr
/ nárazy
09:00
Polojasno
15°C
15°C
srážky 0 mm
1 %
vítr 2 m/s
5 m/s
12:00
Zataženo
17°C
15°C
srážky 0 mm
0 %
vítr 3 m/s
7 m/s
15:00
Zataženo
17°C
15°C
srážky 0 mm
13 %
vítr 3 m/s
8 m/s
18:00
Skoro zataženo
17°C
16°C
srážky 0 mm
23 %
vítr 1 m/s
5 m/s
21:00
Oblačno
13°C
13°C
srážky 0 mm
2 %
vítr 1 m/s
2 m/s
Min °CMax °C
Dnes
2. 9.
Počasí Dnes
srážky 10%
10°C
18°C
Min ranní teplota: 10°C
Max odpolední teplota: 18°C
Ráno
Polojasno
14°C
Odpoledne
Zataženo
17°C
Večer
Oblačno
15°C
vítr
nárazy
2 m/s
7 m/s
2 m/s
8 m/s
1 m/s
5 m/s
tlak
1021 hPa
1020 hPa
1020 hPa
teplota
půdy:
16°C
19°C
14°C
Zítra
3. 9.
Počasí Zítra
srážky 5%
11°C
16°C
Min ranní teplota: 11°C
Max odpolední teplota: 16°C
Ráno
Skoro zataženo
14°C
Odpoledne
Zataženo
16°C
Večer
Zataženo
15°C
vítr
nárazy
2 m/s
8 m/s
3 m/s
11 m/s
3 m/s
10 m/s
tlak
1021 hPa
1019 hPa
1018 hPa
teplota
půdy:
14°C
17°C
14°C
Pátek
4. 9.
Počasí Pátek
srážky 35%
13°C
20°C
Min ranní teplota: 13°C
Max odpolední teplota: 20°C
Ráno
Zataženo
14°C
Odpoledne
Slabý déšť
18°C
Večer
Slabý déšť
18°C
vítr
nárazy
3 m/s
14 m/s
5 m/s
15 m/s
4 m/s
14 m/s
tlak
1016 hPa
1013 hPa
1012 hPa
teplota
půdy:
15°C
18°C
17°C
Tento víkend
Sobota
5. 9.
Počasí Sobota
srážky 35%
10°C
16°C
Min ranní teplota: 10°C
Max odpolední teplota: 16°C
Ráno
Dešťové přeháňky
13°C
Odpoledne
Polojasno
16°C
Večer
Polojasno
12°C
vítr
nárazy
4 m/s
13 m/s
5 m/s
14 m/s
3 m/s
12 m/s
tlak
1018 hPa
1020 hPa
1022 hPa
teplota
půdy:
14°C
17°C
12°C
Neděle
6. 9.
Počasí Neděle
srážky 1%
8°C
15°C
Min ranní teplota: 8°C
Max odpolední teplota: 15°C
Ráno
Polojasno
11°C
Odpoledne
Polojasno
15°C
Večer
Polojasno
12°C
vítr
nárazy
2 m/s
6 m/s
3 m/s
6 m/s
1 m/s
6 m/s
tlak
1026 hPa
1025 hPa
1024 hPa
teplota
půdy:
12°C
16°C
11°C
Další týden
Pondělí
7. 9.
Počasí Pondělí
srážky 6%
9°C
18°C
Min ranní teplota: 9°C
Max odpolední teplota: 18°C
Ráno
Skoro zataženo
13°C
Odpoledne
Skoro zataženo
17°C
Večer
Skoro zataženo
15°C
vítr
nárazy
2 m/s
7 m/s
2 m/s
8 m/s
2 m/s
8 m/s
tlak
1023 hPa
1021 hPa
1019 hPa
teplota
půdy:
14°C
18°C
15°C
Úterý
8. 9.
Počasí Úterý
srážky 8%
12°C
21°C
Min ranní teplota: 12°C
Max odpolední teplota: 21°C
Ráno
Polojasno
16°C
Odpoledne
Zataženo
20°C
Večer
Zataženo
16°C
vítr
nárazy
2 m/s
8 m/s
3 m/s
8 m/s
1 m/s
6 m/s
tlak
1017 hPa
1014 hPa
1014 hPa
teplota
půdy:
17°C
22°C
16°C
Středa
9. 9.
Počasí Středa
srážky 56%
14°C
21°C
Min ranní teplota: 14°C
Max odpolední teplota: 21°C
Ráno
Dešťové přeháňky
16°C
Odpoledne
Dešťové přeháňky
21°C
Večer
Déšť
15°C
vítr
nárazy
2 m/s
5 m/s
4 m/s
7 m/s
2 m/s
5 m/s
tlak
1011 hPa
1011 hPa
1011 hPa
teplota
půdy:
15°C
23°C
14°C
Čtvrtek
10. 9.
Počasí Čtvrtek
srážky 75%
12°C
18°C
Min ranní teplota: 12°C
Max odpolední teplota: 18°C
Ráno
Polojasno
12°C
Odpoledne
Dešťové přeháňky
18°C
Večer
Polojasno
13°C
vítr
nárazy
2 m/s
5 m/s
3 m/s
5 m/s
2 m/s
6 m/s
tlak
1013 hPa
1012 hPa
1013 hPa
teplota
půdy:
12°C
20°C
12°C
Pátek
11. 9.
Počasí Pátek
srážky 43%
10°C
19°C
Min ranní teplota: 10°C
Max odpolední teplota: 19°C
Ráno
Dešťové přeháňky
10°C
Odpoledne
Dešťové přeháňky
19°C
Večer
Dešťové přeháňky
14°C
vítr
nárazy
1 m/s
5 m/s
3 m/s
6 m/s
1 m/s
4 m/s
tlak
1015 hPa
1014 hPa
1014 hPa
teplota
půdy:
11°C
21°C
12°C
Další víkend
Sobota
12. 9.
Počasí Sobota
srážky 47%
11°C
17°C
Min ranní teplota: 11°C
Max odpolední teplota: 17°C
Ráno
Polojasno
11°C
Odpoledne
Dešťové přeháňky
17°C
Večer
Slabý déšť
13°C
vítr
nárazy
2 m/s
5 m/s
4 m/s
7 m/s
2 m/s
7 m/s
tlak
1016 hPa
1016 hPa
1017 hPa
teplota
půdy:
11°C
18°C
11°C
Neděle
13. 9.
Počasí Neděle
srážky 40%
10°C
16°C
Min ranní teplota: 10°C
Max odpolední teplota: 16°C
Ráno
Oblačno
11°C
Odpoledne
Dešťové přeháňky
16°C
Večer
Polojasno
12°C
vítr
nárazy
2 m/s
4 m/s
3 m/s
5 m/s
1 m/s
4 m/s
tlak
1021 hPa
1020 hPa
1020 hPa
teplota
půdy:
11°C
19°C
10°C
Další týden
Pondělí
14. 9.
Počasí Pondělí
srážky 70%
11°C
15°C
Min ranní teplota: 11°C
Max odpolední teplota: 15°C
Ráno
Zataženo
10°C
Odpoledne
Slabý déšť
15°C
Večer
Dešťové přeháňky
11°C
vítr
nárazy
2 m/s
5 m/s
2 m/s
5 m/s
2 m/s
5 m/s
tlak
1020 hPa
1019 hPa
1018 hPa
teplota
půdy:
11°C
17°C
10°C
Úterý
15. 9.
Počasí Úterý
srážky 85%
10°C
17°C
Min ranní teplota: 10°C
Max odpolední teplota: 17°C
Ráno
Polojasno
10°C
Odpoledne
Polojasno
17°C
Večer
Dešťové přeháňky
12°C
vítr
nárazy
1 m/s
5 m/s
2 m/s
6 m/s
1 m/s
6 m/s
tlak
1018 hPa
1016 hPa
1014 hPa
teplota
půdy:
10°C
19°C
11°C

Sjezdovky ski areálu Tanvaldský Špičák

Aktuální sněhové zpravodajství je zobrazováno z posledních dostupných dat ze sjezdovek ve středisku Tanvaldský Špičák. Informace o sněhových podmínkách a počasí na horách jsou aktualizovány několikrát denně během celé zimní sezóny.

Sjezdovka Stav Obtížnost Délka sjezdovky (m) Uměly sníh Noční lyžování
Slalomák Zavřena lehká - střední 1050 ano ne
Slalomák do Rukávu Zavřena střední - těžká 1480 ano ne
Zalomená Zavřena lehká 580 ano ne
Dětská Zavřena lehká 285 ano ne
Turistická Zavřena lehká 1750 ano ne
Závodní Zavřena střední 1430 ano ne
Pod lesem Zavřena lehká 310 ano ne
Kostelní Zavřena lehká - střední 1080 ano ne
Rukáv Zavřena střední 1010 ano ne
Slalomák Zavřena lehká - střední 1050 ano ne
Slalomák do rukávu Zavřena střední - těžká 1480 ano ne
Pod lesem Zavřena střední 310 ano ne
Dětské hřiště Sun Kid Zavřena lehká 40 ano ne
Dětské hřiště Sun Kid Zavřena lehká 40 ano ne

Webkamery Tanvaldský Špičák

Webkamery zobrazují online pohled přímo na sjezdovky ve středisku.

Výška (m) Pohled Video
605 -
550
832
625 -
605
625 -
605 -
550 -
650 -
-

Množství sněhu v dalších ski areálech (Jizerské hory)

Středisko Výška sněhu Typ sněhu Nový sníh Podmínky
Kořenov - Rejdice mimo provoz
Severák mimo provoz
Josefův Důl mimo provoz
Příchovice 0 mimo provoz
Tanvaldský Špičák v provozu
Černá Říčka mimo provoz
Bedřichov mimo provoz

Zdroj dat: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ