Mobile menu openmenu

Meteostanice WarioWeather Profi

Meteostanice WarioWeather Profi s možností samostatného provozu

Skladem
Cena s DPH: 22750 Kč
Cena bez DPH: 18801 Kč
Objednat | Poslat dotaz

Meteostanice WarioWeather Profi (model ME15) je samostatná IP meteostanice s možností použití GSM/GPRS datové komunikace, bateriovým provozem doplněným o napájení z obnovitelných zdrojů. Meteostanici je možné použít v lokalitách bez elektrické energie a bez dostupnosti internetové konektivity.

Meteostanici lze jednoduše integrovat do projektu sledování předpovědí počasí, což Vám kromě uživatelského archivu přinese i zpřesnění předpovědí počasí od Meteocentra přímo pro Vaši lokalitu.

Meteostanice umožňuje oddělenou montáž senzorů pro použití měření v různých elevačních výškách a vzdálenostech použitých senzorů a řídící jednotky.

Meteostanice přináší jednoduché měření dat bez nutnosti zpracovávat měřené hodnoty jakýmkoliv počítačem nebo serverem (při variantě bez GSM). Hodnoty meteostanice lze jednoduše prohlížet ve webovém prostředí.

Meteostanice poskytuje informace o aktuálním počasí, historii počasí a předpovědi počasí v uceleném grafickém prostředí. Díky meteostanici budete mít přehled o počasí v místě Vašeho bydliště, i když zrovna nebudete doma.

Meteostanici lze jednoduše integrovat do různých systémů pomocí protokolů ModBus a XML.