Haljava: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Haljava můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
5. 4.
2°C
6°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
17 km/h
24 km/h
|
21 km/h
53 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
5°C
|
4°C
|
Další týden
Zítra
6. 4.
1°C
5°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 5°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
3°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
28 km/h
54 km/h
|
21 km/h
45 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
990 hPa
|
992 hPa
|
993 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
3°C
|
2°C
|
Úterý
7. 4.
1°C
4°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
3°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
43 km/h
|
19 km/h
40 km/h
|
19 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1011 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
3°C
|
2°C
|
Středa
8. 4.
1°C
4°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
1°C
|
Odpoledne
3°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
27 km/h
44 km/h
|
23 km/h
44 km/h
|
21 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1029 hPa
|
1030 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
4°C
|
1°C
|
Čtvrtek
9. 4.
-1°C
2°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
26 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1032 hPa
|
1030 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
4°C
|
0°C
|
Pátek
10. 4.
-1°C
7°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
27 km/h
|
13 km/h
25 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
6°C
|
2°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
0°C
9°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
11 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1026 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
7°C
|
5°C
|
Neděle
12. 4.
4°C
11°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
29 km/h
|
16 km/h
35 km/h
|
16 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
8°C
|
5°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
6°C
10°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
31 km/h
|
19 km/h
31 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1026 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
11°C
|
5°C
|
Úterý
14. 4.
5°C
9°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
22 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1029 hPa
|
1030 hPa
|
1029 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
5°C
|
Středa
15. 4.
5°C
9°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
23 km/h
|
11 km/h
29 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1030 hPa
|
1028 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
11°C
|
5°C
|
Čtvrtek
16. 4.
5°C
9°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
24 km/h
|
4 km/h
20 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
5°C
|
Pátek
17. 4.
6°C
9°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
21 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
11°C
|
5°C
|
Další víkend
Sobota
18. 4.
5°C
8°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
19 km/h
|
4 km/h
23 km/h
|
5 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
5°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 0.
2. 0.
3. 0.
4. 0.
5. 0.
6. 0.
7. 0.
8. 0.
9. 0.
10. 0.
11. 0.
12. 0.
13. 0.
14. 0.
15. 0.
16. 0.
17. 0.
18. 0.
19. 0.
20. 0.
21. 0.
22. 0.
23. 0.
24. 0.
25. 0.
26. 0.
27. 0.
28. 0.
29. 0.
30. 0.
31. 0.
Co znamená
srážky
12 %
