- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Fangshen
Fangshen: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Fangshen můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
1. 4.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
45 km/h
|
21 km/h
39 km/h
|
10 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
18°C
|
5°C
|
Zítra
2. 4.
2°C
15°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
29 km/h
|
21 km/h
44 km/h
|
10 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
21°C
|
8°C
|
Pátek
3. 4.
7°C
15°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
59 km/h
|
26 km/h
75 km/h
|
16 km/h
62 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
17°C
|
9°C
|
Tento víkend
Sobota
4. 4.
2°C
9°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
64 km/h
|
17 km/h
49 km/h
|
5 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
12°C
|
4°C
|
Neděle
5. 4.
2°C
8°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
55 km/h
|
28 km/h
63 km/h
|
9 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
2°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
3°C
10°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
27 km/h
70 km/h
|
21 km/h
55 km/h
|
18 km/h
48 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
15°C
|
5°C
|
Úterý
7. 4.
0°C
11°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
16 km/h
|
11 km/h
19 km/h
|
5 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
17°C
|
6°C
|
Středa
8. 4.
5°C
14°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
29 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
11 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
20°C
|
9°C
|
Čtvrtek
9. 4.
8°C
16°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
19 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
7 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
21°C
|
11°C
|
Pátek
10. 4.
10°C
15°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
24 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
19°C
|
10°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
10°C
15°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
28 km/h
|
9 km/h
25 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
19°C
|
9°C
|
Neděle
12. 4.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
26 km/h
|
13 km/h
22 km/h
|
2 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
22°C
|
10°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
10°C
16°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
26 km/h
|
7 km/h
31 km/h
|
7 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
20°C
|
11°C
|
Úterý
14. 4.
10°C
14°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
35 km/h
|
7 km/h
30 km/h
|
4 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
19°C
|
9°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
12°/4°
2. 4.
15°/2°
3. 4.
15°/7°
4. 4.
9°/2°
5. 4.
8°/2°
6. 4.
10°/3°
7. 4.
11°/0°
8. 4.
14°/5°
9. 4.
16°/8°
10. 4.
15°/10°
11. 4.
15°/10°
12. 4.
16°/9°
13. 4.
16°/10°
14. 4.
14°/10°
15. 4.
14°/8°
16. 4.
14°/9°
17. 4.
15°/9°
18. 4.
14°/10°
19. 4.
15°/9°
20. 4.
17°/10°
21. 4.
16°/11°
22. 4.
17°/11°
23. 4.
16°/10°
24. 4.
18°/11°
25. 4.
17°/11°
26. 4.
17°/11°
27. 4.
17°/11°
28. 4.
18°/12°
29. 4.
18°/11°
30. 4.
18°/12°
Co znamená
srážky
12 %
