- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Ziar Zhawar
Aktuální počasí Ziar Zhawar
Aktuální počasí přímo pro město Ziar Zhawar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
