- Počasí
- Chorvatsko
- Zadarska
- Žerava
Aktuální počasí Žerava
Aktuální počasí přímo pro město Žerava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 4. (21:00) do 27. 4. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
