- Počasí
- Německo
- Braniborsko
- Zehdenick
Aktuální počasí Zehdenick
Aktuální počasí přímo pro město Zehdenick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 25. 4. (11:00) do 25. 4. (22:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
