- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Zar‘it
Aktuální počasí Zar‘it
Aktuální počasí přímo pro město Zar‘it. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
