- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Žari
Aktuální počasí Žari
Aktuální počasí přímo pro město Žari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí do 28. 4. (00:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
