- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Záměl
Aktuální počasí Záměl
Aktuální počasí přímo pro město Záměl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
