Aktuální počasí Zagar’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zagar’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
