- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- Zaandam
Aktuální počasí Zaandam
Aktuální počasí přímo pro město Zaandam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
