- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Jamaguči
- Yuya-igami
Aktuální počasí Yuya-igami
Aktuální počasí přímo pro město Yuya-igami. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
