Aktuální počasí Ysane
Aktuální počasí přímo pro město Ysane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 11°C |
