- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Yingkou
Aktuální počasí Yingkou
Aktuální počasí přímo pro město Yingkou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
