- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Yangxi
Aktuální počasí Yangxi
Aktuální počasí přímo pro město Yangxi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
