- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Yangdian
Aktuální počasí Yangdian
Aktuální počasí přímo pro město Yangdian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
