- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiaohanba
Aktuální počasí Xiaohanba
Aktuální počasí přímo pro město Xiaohanba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
