- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiaocun
Aktuální počasí Xiaocun
Aktuální počasí přímo pro město Xiaocun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
