- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Wyldwood
Aktuální počasí Wyldwood
Aktuální počasí přímo pro město Wyldwood. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Znečištěné ovzduší
Platí do 14. 5. (19:00)
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
