- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Wingate
Aktuální počasí Wingate
Aktuální počasí přímo pro město Wingate. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
