- Počasí
- Spojené státy americké
- Connecticut
- Windsor Locks
Aktuální počasí Windsor Locks
Aktuální počasí přímo pro město Windsor Locks. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
