- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Winden
Aktuální počasí Winden
Aktuální počasí přímo pro město Winden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 30. 4. (18:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
