- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Wetterzeube
Aktuální počasí Wetterzeube
Aktuální počasí přímo pro město Wetterzeube. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 17. 5. (02:00) do 17. 5. (07:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
