- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Westerstetten
Aktuální počasí Westerstetten
Aktuální počasí přímo pro město Westerstetten. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 31. 3. (10:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (12:00)
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
