- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Westerplatte
Aktuální počasí Westerplatte
Aktuální počasí přímo pro město Westerplatte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 5°C |
