- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Westerplatte
Aktuální počasí Westerplatte
Aktuální počasí přímo pro město Westerplatte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 1. 4. (15:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 5°C |
