- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Weißenberg
Aktuální počasí Weißenberg
Aktuální počasí přímo pro město Weißenberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
