- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Iwate
- Watari Onsen
Aktuální počasí Watari Onsen
Aktuální počasí přímo pro město Watari Onsen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
