- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Warka
Aktuální počasí Warka
Aktuální počasí přímo pro město Warka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
