- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Wanghe
Aktuální počasí Wanghe
Aktuální počasí přímo pro město Wanghe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
