- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Wahn-Heide
Aktuální počasí Wahn-Heide
Aktuální počasí přímo pro město Wahn-Heide. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (10:00) do 30. 3. (20:00)
Bouřky
Platí do 30. 3. (09:40)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
