- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Wahn-Heide
Aktuální počasí Wahn-Heide
Aktuální počasí přímo pro město Wahn-Heide. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
