- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Wahn-Heide
Aktuální počasí Wahn-Heide
Aktuální počasí přímo pro město Wahn-Heide. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
